Menu
Klubnyt I går kl. 14:28
Bent Clausen RBK´s venner invitere til ......
Fra Bestyrelsen
Dagsorden og referater bestyrelsesmøder 2016

Sponsor

Sponsor

Ugens kampe
September 2017
19.
tirsdag
17.30
Ribe BK
Herrer
U12
U12 Drenge A/8 (2006) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Sædding/G IF
Ribe Fritidscenter
21.
torsdag
17.15
Ribe BK
Herrer
U9
U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår • Pulje 3
Ribe Fritidscenter
Haderslev FK (1)
Ribe Fritidscenter
21.
torsdag
18.00
Ribe BK
Herrer
U12
U12 Drenge C/8 (2006) - Efterår • Pulje 5
Ribe Fritidscenter
Føvling/Stenderup UI
Ribe Fritidscenter
21.
torsdag
18.00
Hviding IF/Ribe BK
Kvinder
U14
U14 Piger C/8 (2004) - Efterår • Pulje 1
Ribe Fritidscenter
Jerne IF
Ribe Fritidscenter
21.
torsdag
18.25
Toftlund IF
Herrer
U9
U9 Drenge B/5 (2009) - Efterår • Pulje 3
Ribe Fritidscenter
Ribe BK
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
10.00
Ribe BK
Herrer
U8
U8 Drenge A/5 (2010) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Varde IF (2)
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
10.00
Ribe BK (1)
Kvinder
U11
U11 Piger/5 (2007) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Jels IF
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
10.00
Ribe BK (2)
Kvinder
U11
U11 Piger/5 (2007) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Stepping IF
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
10.50
Varde IF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge A/5 (2010) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Ribe BK
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
11.10
Vojens BI
Kvinder
U11
U11 Piger/5 (2007) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Ribe BK (1)
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
11.10
Brørup GF
Kvinder
U11
U11 Piger/5 (2007) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Ribe BK (2)
Ribe Fritidscenter
23.
lørdag
13.00
Ribe BK
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 4 (2001) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 432
Ribe Fritidscenter
Toftlund/Gram
Ribe Fritidscenter
24.
søndag
10.00
Ribe BK
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (2005) 8M - efterår 2017 • Pulje 720
Ribe Fritidscenter
Aabenraa BK
Ribe Fritidscenter
24.
søndag
14.30
Ribe BK
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 650
Ribe Fritidscenter
Lunderskov B
Ribe Fritidscenter
25.
mandag
17.15
Ribe BK
Herrer
U11
U11 Drenge/5 (2007) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Skodborg IF
Ribe Fritidscenter
25.
mandag
18.25
Holsted FB
Herrer
U11
U11 Drenge/5 (2007) - Efterår • Pulje 2
Ribe Fritidscenter
Ribe BK
Ribe Fritidscenter