Menu

kontaktliste Ribe boldklub forår 2022

 

 

Ribe Boldklub

Træner-/lederoversigt forår 2022

Til udprint tryk her:

 

Titel

Årgang

Navn

Telefon

E-mail

Sportskonsulent

 

Lars Kviesgaard

51330752

larskviesgaard@hotmail.com

Bestyrelsesrepræsentant – sport

 

Thomas Stig Frederiksen

 

 

Bestyrelsesrepræsentant – sport

 

Jesper Fabrin

23697580

jesper_fabrin@hotmail.com

Sportsudvalg

 

Ulla Andreasen

24802370

ullathorneandreasen@gmail.com

Sportsudvalg

 

Nicolaj Kviesgaard

51329787

Nkviesgaard@hotmail.com

Sportsudvalg

 

Michael Christensen

22481838

hbeuschau@gmail.com

Sportsudvalg

 

Thomas Braagaard

29892681

braagaard.thomas@gmail.com

Sportsudvalg

 

Brian Pedersen

40188553

Brian_pedersen@hotmail.com

Sportsudvalg

 

Jacob Hansen

30633440

jeskildsenh@gmail.com

Træner

S1

Brian Daugaard

92728926

daugaard7379@gmail.com

Træner

S1

Anders Frederiksen

60180289

Andersstigfrederiksen@hotmail.com

Træner

S3

Jakob Warming

22559177

jako0841@gmail.com

Træner

S5

Emil Pedersen

23706122

emil_ep123@outlook.dk

Kontaktperson

Strygejernet/7-mands

Steffan Adelhardt

51206202

steffanadelhardt@gmail.com

Træner

Damesenior

Kasper Nielsen

52903665

Kasperefb24@hotmail.com

Træner

U19

Dennis Thuesen

27216771

Dennis.thue@gmail.com

Træner

U17

Niklas Holdt

23313673

Niklasloft@icloud.com

Kontaktperson

U17

Jonna Frederiksen

60297740

stagesalle23@hotmail.com

Træner

U15

Henrik Ellegaard

21604093 

hogkellegaard@gmail.com

Træner

U15

Jonas Thomsen

20460420

Jonastho@live.dk

Kontaktperson

U15

Henriette Bahne

21407063

H_bahne@hotmail.com

Træner

U15 piger

Bjarne Nielsen

20635042

Bjarne@radioglobus.dk

Træner

U15 piger

Magnus Stuber

22957078

Mkstuber1@gmail.com

Træner

U15 piger

Asbjørn Nielsen

27192948

Asbjorngrandtnielsen@gmail.com

Træner

U14

Benjamin Nielsen

28511565

Benjamin.jeremias15@gmail.com

Træner

U14

Tobias Bevensee

61677897

Tobiasbevensee@gmail.com

Træner

U14

Kjartan Sommer

60495249

Kjartan2001@gmail.com

Kontaktperson

U14

Mette Clausen

51343010

metcla@hotmail.com

Træner

U14 piger

Lars Josefsen

40769401

josefsen6760@gmail.com

Træner

U14 piger

Jesper Stagaard

51720789

Jesperstagaard@gmail.com

Kontaktperson

U14 piger

Helle Josefsen

21570060

Ribebk2008piger@gmail.com

Træner

U13 piger

Susanne Nørgaard

29624640

sn@na-ribe.dk

Træner

U12 piger

Heidi Thomasen

28734413

heidihansen60@hotmail.com

Træner

U12 piger

Ivan Jacobsen

24454511

ilj@langmachribe.dk

Træner

U12

Mikael Frederiksen

22283711

stagesalle23@hotmail.com

Træner

U12

Morten Lund

25327634

Delunde64@hotmail.com

Kontaktperson

U12

Jonna Frederiksen

60297740

stagesalle23@hotmail.com

Kontaktperson

U12

Kenneth Nisgaard

 

Kenneth.nisgaard@skoringen.dk

Træner

U11

Robin Stokbæk

61711071

Rvs0911@gmail.com

Træner

U11

Steen Hansen

42253618

Steenhansen1974@stofanet.dk

Træner

U11

Daniel Hansen

20331281

Danielvalentinhansen@gmail.com

Træner

U11 piger

Michael Ipsen

20431712

nr.farup@gmail.com

Træner

U10

Anders Wollesen

30329559

Awolle@outlook.dk

Træner

U10

Mersad Purivatra

40413196

Mersad_p@hotmail.com

Kontaktperson

U10

Henriette Bahne

21407063

H_bahne@hotmail.com

Træner

U9

Thomas Braagaard

29892681

braagaard.thomas@gmail.com

Træner

U9

Jonas Vind

21822170

Jonasvindpedersen@hotmail.com

Træner

U9 piger

Brian Jørgensen

40188553

brian@riberhusprivatskole.dk

Træner

U8

Thomas Rune Hansen

28912966

Tangevej18@gmail.com

Træner

U8

Simon Jensen Riis

28783550

Simonjensenriis@me.com

Træner

U8

Henrik Beuschau

22481838

hbeuschau@gmail.com

Træner

U7

Morten Mørk

61667602

Mortenmoerk82@gmail.com

Træner

U7

Michael Christensen

40149773

Micchr@norlys.dk

Træner

U7

Katharina Hedegaard Sørensen

28266450

katharina19_88@hotmail.com

Træner

U7

Jesper Fabrin

23697580

jesper_fabrin@hotmail.com

Træner

U6

Nicolaj Kviesgaard

51329787

Electronic_nicolaj@hotmail.com

Træner

U6

Glenn Nielsen

28761158

Glenn10_87@hotmail.com

Træner

U6

Jørgen Schmidt

40266421

Joergen.schmidt@gmail.com

Træner

Små fødder

Dan Rasmussen

29630457

Dan84ras@gmail.com

Træner

Små fødder

Mikkel Ohrt Petersen

24856531

Mikkelohrtpetersen@gmail.com

 

Dagsorden og referat. 07. februar kl. 17:45
Dagsorden og referat bestyrelsesmøder samt generalforsamling i 2022
Nyheder
24. januar kl. 22:06 Generalforsamling 2022
Nyheder
04. januar kl. 22:52 veldrevet forening skal have ny formand
Nyheder
02. november kl. 10:36 Tema aften om kost, miljø og klima
Nyheder
11. oktober kl. 09:25 Afslutningsfest 2021

Sponsor

Sponsor