Menu

Spillerliste

ingen img
Alberte Nonbo
ingen img
alma aarhus riis
ingen img
Andrea Riishøj Schmidt
ingen img
Ane Grann
ingen img
Camilla Aarhus Werge
ingen img
Caroline Tarp Thomsen
ingen img
Emilie Møller Jørgensen
ingen img
Emma Terp Bøje
ingen img
Freja Vodder Nisgaard
ingen img
Helena Holm Lund
ingen img
Ida Konradsen
ingen img
Ida Laursen
ingen img
Julie Djuve
ingen img
Julie Josefsen
ingen img
Klara Matthiesen
ingen img
Maja Aarhus Lauridsen
ingen img
Marie Mikkelsen Voetmann
ingen img
Mascha Dybsø Reedtz
ingen img
Mathilde Hübschmann
ingen img
melanie S. Larsen
ingen img
mette lauritzen
ingen img
Mie Tjørnelund Lauritzen
ingen img
Rosa Skovdal Morthorst
ingen img
Sofie Pedersen

KampprogramU10 Piger B - inde (2008) / efter ombrydning • Pulje 1

Januar 2018

Ribe BK (1)
Spillet
Hjemme
Dybbølhallen - Inde

Egen UI

Bredebro IF
Spillet
Ude
Dybbølhallen - Inde

Ribe BK (2)

Ribe BK (1)
Spillet
Hjemme
Dybbølhallen - Inde

Dybbøl IU

Ribe BK (2)
Spillet
Hjemme
Dybbølhallen - Inde

Egen UI

Højer IF
Spillet
Ude
Dybbølhallen - Inde

Ribe BK (1)

Dybbøl IU
Spillet
Ude
Dybbølhallen - Inde

Ribe BK (2)

Bredebro IF
Spillet
Ude
Dybbølhallen - Inde

Ribe BK (1)

Højer IF
21. jan
Kl. 13.46
Ude
Ribe Fritidscenter - Hal 1

Ribe BK (2)

Ribe BK (2)
21. jan
Kl. 14.26
Hjemme
Ribe Fritidscenter - Hal 1

Ribe BK (1)

Egen UI
21. jan
Kl. 14.46
Ude
Ribe Fritidscenter - Hal 1

Ribe BK (1)

Ribe BK (2)
21. jan
Kl. 15.16
Hjemme
Ribe Fritidscenter - Hal 1

Bredebro IF

Dybbøl IU
21. jan
Kl. 15.36
Ude
Ribe Fritidscenter - Hal 1

Ribe BK (1)
Februar 2018

Egen UI
24. feb
Kl. 11.40
Ude
Marskhallen - inde

Ribe BK (2)

Ribe BK (1)
24. feb
Kl. 12.00
Hjemme
Marskhallen - inde

Højer IF

Ribe BK (2)
24. feb
Kl. 12.20
Hjemme
Marskhallen - inde

Dybbøl IU

Ribe BK (1)
24. feb
Kl. 12.40
Hjemme
Marskhallen - inde

Bredebro IF

Ribe BK (2)
24. feb
Kl. 13.00
Hjemme
Marskhallen - inde

Højer IF

Ribe BK (1)
24. feb
Kl. 13.40
Hjemme
Marskhallen - inde

Ribe BK (2)

Næste kampU10 Piger B - inde (2008) / efter ombrydning • Pulje 1

Ude mod
Højer IF
21. jan
Kl. 13.46
Ribe Fritidscenter - Hal 1
U10 Piger B - inde (2008) / efter ombrydning - Pulje 1

Holdets aktiviteterU10 - piger (2008)

Januar 2018
21.
søndag

13:46 - 15:26

DBU-Stævne
Stævne: Ribe Fritidscenter - Hal 1
21.
søndag

13:56 - 15:46

DBU-Stævne
Stævne: Ribe Fritidscenter - Hal 1
Februar 2018
24.
lørdag

11:40 - 13:50

DBU-Stævne
Stævne: Marskhallen - inde
24.
lørdag

12:00 - 13:50

DBU-Stævne
Stævne: Marskhallen - inde