869
Flere links
Stilling
Detaljeret stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen

U17 Drenge Serie 1 (1998) 11M - Efterår 2014 (Pulje 416)

Seneste kamp

24-08-2014 - kl. 16:00
Ribe BK - Hjerting IF 0-1
Der er intet referat af kampen

Næste kamp

07-09-2014 - kl. 13:00
Esbjerg fB - Ribe BK
Der er ingen optakt til kampen
KlubKVUTScoreP
1.Bramming GIE33007-09
2.Hjerting IF 43016-79
3.Esbjerg fB420212-46
4.Jerne IF31023-83
5.Ribe BK10010-10
6.Sydvestjyllands Efterskole30031-90
Denne række administreres af DBU Jylland

Læs om regler, frister m.v. her.
Tæller-script