Menu

Kontaktliste

Her finder du kontaktlisten for Ribe Boldklub Efterår 2019

Har du nyheder eller ændringer til hjemmeside, så kontakt Dennis på dennis@dhjdata.dk

 

 

 

Titel

Årgang

Navn

Telefon

E-mail

Sportschef

 

Lars Kviesgaard

51330752

larskviesgaard@hotmail.com

Koordinator

U17 – senior

Nicolaj Kviesgaard

51329787

Electronic_nicolaj@hotmail.com

Koordinator

U13 – U15

Jesper Jensen

26137882

Jesper.1993@live.dk

Koordinator

U10 – U12

Henrik Beuschau

22481838

hbeuschau@gmail.com

Koordinator

U6 – U9

Jesper Bramsen

30638078

Jesperbramsen@hotmail.com

Koordinator

U14p – damesenior

Lars Bo Stenderup

25211029

larsbojs@gmail.com

Koordinator

U6p – U13p

Ivan Jacobsen

24454511

ilj@langmachribe.dk

Koordinator

U6p – U13p

Caroline Andreasen

 

 

Træner

S1

Kristian Bendix

50567225

kmbendixen@hotmail.com

Træner

S3

Mike Ebsen

61336342

magic.mike@live.dk

Træner

S3

Lasse Hausted

20160441

Lassehausted@sol.dk

Træner

Damesenior

Jakob Warming

22559177

Jakob.Warming.jensen@skolekom.dk

Træner

U19

Henrik Larsen

20279985

henrik_larsen95@hotmail.com

Kontaktperson

U19

Lotte Kjær

51254898

Horslund8@hotmail.com

Træner

U17

Christian Rauschenberg

30638074

craus@live.dk

 

Kontaktperson

U17

Wiebke Nielsen

26186290

wiebkedau@hotmail.com

Træner

U16 piger LIGA 1

 

 

 

Træner

U16 piger LIGa 3

Allan Enevoldsen

60245052

ae@toyota-ribe.dk

Træner

U15

Benjamin Nielsen

28511565

Benjamin.jeremias15@gmail.com

Træner

U15

Emil Søllingvraa

 

 

Kontaktperson

U15

?

 

 

Træner

U14

Niklas Holdt

23313673

Niklasloft@iclound.com

Kontaktperson

U14

Jonna Frederiksen

60297740

stagesalle23@hotmail.com

Træner

U13

Niels Vodder

20726974

nielsvodder@hotmail.com

Træner

U13

Claus Clemmesen

23260373

Claus.c@stofanet.dk

Kontaktperson

U13

Henriette Bahne

21407063

H_bahne@hotmail.com

Træner

U13 piger

Peter Wind

60294555 

peterlenewind@gmail.com

Træner

U13 piger

Johnny Kristensen

25306768

johnny.kristensen@stofanet.dk

Kontaktperson

U13 piger

Lene Mejlvang Pedersen

28428112

leneogerik@sport.dk

Træner

U12

Bo Mouritzen

20516338

bo.frik@gmail.com

Træner

U12

Kim Kristensen

22367263

kimpeterkristensen@hotmail.com

Træner

U12

Kenneth Hyldtoft

31602780

kenneth_hyldtoft@iclaud.com

Kontaktperson

U12

Mette Clausen

51343010

metcla@hotmail.com

Træner

U12 piger

Lars Josefsen

40769401

josefsen6760@gmail.com

Træner

U12 piger

Jesper Stagaard

51720789

Jesperstagaard@gmail.com

Kontaktperson

U12 piger

Helle Josefsen

51365631

Ribebk2008piger@gmail.com

Træner

U11

Martin Lund

28226520

thelund87@gmail.com

Træner

U11

Bjarne Schou

24981604

moselykken@hotmail.com

Kontaktperson

U11

Lonnie Bechmann

30110138

lonniebechmann@gmail.com

Træner

U11 + U10 piger

Susanne Nørgaard

29624640

sn@na-ribe.dk

 

Træner

U11 + U10 piger

Heidi Thomasen

28734413

heidihansen60@hotmail.com

Træner

U10

Henrik Beuschau

22481838

hbeuschau@gmail.com

Træner

U10

Mikael Frederiksen

22283711

 

stagesalle23@hotmail.com

Træner

U10

Klaus Kellemann

26853057

k.kellemann@gmail.com

Træner

U10

Carsten Trans

99552151

carstentrans@hotmail.com

Træner

U10

Johnny Hamann

26139327

johnnyhamann@gmail.com

Kontaktperson

U10

Jonna Frederiksen

60297740

stagesalle23@hotmail.com

Kontaktperson

U10

Kenneth Nisgaard

 

Kenneth.nisgaard@skoringen.dk

Træner

U9

Steen Hansen

42253618

Steenhansen1974@stofanet.dk

Træner

U9

Søren Jørgensen

61653315

sjribe@gmail.com

Træner

U9

Robin Stokbæk

61711071

 

Træner

U9

Palle Schmidt

23317998

 

Træner

U9 piger

Johnny Hamann

26139327

johnnyhamann@gmail.com

Træner

U8

Anders Wollesen

30329559

Awolle@outlook.dk

Træner

U8

Mersad Purivatra

 

Mersad_p@hotmail.com

Kontaktperson

U8

Henriette Bahne

21407063

H_bahne@hotmail.com

Træner

U7

Thomas Bragaard

29892681

braagaard.thomas@gmail.com

Træner

U7

Morten Lund

25327634

Delunde64@hotmail.com

Træner

U7 piger

Brian Jørgensen

40188553

brian@riberhusprivatskole.dk

Træner

U6

Thomas Rune Hansen

28912966

Tangevej18@gmail.com

Træner

Små fødder

Morten Mørk Petersen

61667602

Mortenmoerk82@gmail.com