Menu

kontaktliste Ribe boldklub efterår 2021

 

Titel

Årgang

Navn

Telefon

E-mail

Sportschef

 

Lars Kviesgaard

51330752

larskviesgaard@hotmail.com

Pigeansvarlig

 

Ulla Andreasen

24802370

ullathorneandreasen@gmail.com

 

Sportsudvalg

 

Nicolaj Kviesgaard

51329787

Nkviesgaard@hotmail.com

 

Sportsudvalg

 

Henrik Beuschau

22481838

hbeuschau@gmail.com

Sportsudvalg

 

Thomas Braagaard

29892681

braagaard.thomas@gmail.com

Sportsudvalg

 

Brian Pedersen

40188553

Brian_pedersen@hotmail.com

Træner

S1

Klaus Nielsen

30531312

Mmk-nielsen@hotmail.com

Træner

S1

Anders Frederiksen

60180289

Andersstigfrederiksen@hotmail.com

Træner

S3

Brian Jørgensen

40188553

brian@riberhusprivatskole.dk

Træner

S5

Dennis Thuesen

27216771

Dennis.thue@gmail.com

Træner

Seniortræner

Andre Rosendahl

24903441

Rosendahl12@hotmail.com

Kontaktperson

Strygejernet

Kristian Parmo

26906137

parmokn@gmail.com

Træner

Damesenior

Mike Ebsen

61336342

magic.mike@live.dk

Træner

Damesenior

Kasper Nielsen

52903665

Kasperefb24@hotmail.com

Træner

U19

Dennis Thuesen

27216771

Dennis.thue@gmail.com

Træner

U17

Niklas Holdt

23313673

Niklasloft@icloud.com

Kontaktperson

U17

Jonna Frederiksen

60297740

stagesalle23@hotmail.com

Træner

U15

Henrik Ellegaard

21604093 

hogkellegaard@gmail.com

Kontaktperson

U15

Henriette Bahne

21407063

H_bahne@hotmail.com

Træner

U15 piger

Bjarne Nielsen

20635042

bjarne@radioglobus.dk

Træner

U14

Benjamin Nielsen

28511565

Benjamin.jeremias15@gmail.com

Træner

U14

Tobias Bevensee

61677897

Tobiasbevensee@gmail.com

Træner

U14

Kjartan Sommer

60495249

Kjartan2001@gmail.com

Kontaktperson

U14

Mette Clausen

51343010

metcla@hotmail.com

Træner

U14 piger

Lars Josefsen

40769401

josefsen6760@gmail.com

Træner

U14 piger

Jesper Stagaard

51720789

Jesperstagaard@gmail.com

Kontaktperson

U14 piger

Helle Josefsen

21570060

Ribebk2008piger@gmail.com

Træner

U13 piger

Susanne Nørgaard

29624640

sn@na-ribe.dk

 

Træner

U12 piger

Heidi Thomasen

28734413

heidihansen60@hotmail.com

Træner

U12 piger

Ivan Jacobsen

24454511

ilj@langmachribe.dk

Træner

U12

Mikael Frederiksen

22283711

 

stagesalle23@hotmail.com

Træner

U12

Morten Lund

25327634

Delunde64@hotmail.com

Kontaktperson

U12

Jonna Frederiksen

60297740

stagesalle23@hotmail.com

Kontaktperson

U12

Kenneth Nisgaard

 

Kenneth.nisgaard@skoringen.dk

Træner

U11

Robin Stokbæk

61711071

Rvs0911@gmail.com

Træner

U11

Steen Hansen

42253618

Steenhansen1974@stofanet.dk

Træner

U11 piger

Michael Ipsen

 

nr.farup@gmail.com

Træner

U10

Anders Wollesen

30329559

Awolle@outlook.dk

Træner

U10

Mersad Purivatra

 

 

Kontaktperson

U10

Henriette Bahne

21407063

H_bahne@hotmail.com

Træner

U9

Thomas Braagaard

29892681

braagaard.thomas@gmail.com

Træner

U9

Jonas Vind

 

 

Træner

U9 piger

Brian Jørgensen

40188553

brian@riberhusprivatskole.dk

Træner

U8

Thomas Rune Hansen

28912966

Tangevej18@gmail.com

Træner

U8

Simon Jensen Riis

28783550

Simonjensenriis@me.com

Træner

U8

Henrik Beuschau

22481838

hbeuschau@gmail.com

Træner

U7

Morten Mørk

61667602

Mortenmoerk82@gmail.com

Træner

U7

Michael Christensen

40149773

Micchr@norlys.dk

Træner

U6

Nicolaj Kviesgaard

51329787

Nkviesgaard@hotmail.com

Træner

U6

Glenn Nielsen

 

 

Træner

Små fødder

Dan Rasmussen

29630457

Dan84ras@gmail.com

 

 

Nyheder 05. juli kl. 22:09
U16 Landskamp på Frøs Arena
Nyheder
27. maj kl. 15:55 RIBE BOLDKLUB INDKALDER TIL MEDLEMSMØDE OG GENERALFORSAMLING
Nyheder
11. maj kl. 14:13 OMKLÆDNINGSFACILITETER ÅBNER
Nyheder
03. maj kl. 09:10 GENERALFORSAMLING
Dagsorden og referat.
17. marts kl. 12:01 Dagsorden og referat bestyrelsesmøder samt generalforsamling i 2021

Sponsor

Sponsor